مرا عهدیست با جانان..

از همه کسانی که به اندازه جرعه ی آبی و جواب سلامی به گردنم حق دارند حلالیت میطلبم.. عفو کنید من را ، دعا کنید برایم.. همه ی دوستداشتنی هایم ،آقا جانم را به امانت میگذارم پیشتان.. دستتان را از توی دست مجروحش بیرون نیاورید به مقصد میرساندتان..

چون اینجا را میخوانی، کاشی های حرمین و کفن متبرک و تربت و وصیتنامه ام در کمدکتابخانه ی  کنار دیوارحیاط، طبقه پایین، سمت راست ... من نتونستم ببرمت کربلا، حلالم کن..

"مسئولیت ما مسئولیت تاریخ است.بگذارید بگویند حکومت دیگری بعد از حکومت علی (علیه السلام) بود که با هیچ ناحقی نساخت تا سرنگون شد. ما از سرنگون شدن نمیترسیم، از انحراف میترسیم." اینها را خیلی سال پیش شهید غلامعلی پیچک گفته بود.. حال این روزها ست.. از اسلام آمریکایی چه خیری دیده ملت ما؟!..افلا یعقلون؟!

تا که یک نسل به یک اصل خیانت نکند/ به گلو فرصت فریاد ابوذر بدهید

عشق اگر خواست، نصیحت به شما، گوش کنید/ تن برازنده ی اونیست، به او سر بدهید

من به این راه ،که راه امام و شهدا و راه اسلام ناب محمدی بود ایمان داشتم.. به رهبر فرزانه اش، عشقم مولا سیدعلی ایمان و باور و اعتماد داشتم، ایمان داشتم که نائب برحق امام عصر(ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) در زمان ماست. "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا"، اسراییل و آمریکا را یزیدیان امروز عصر بشر میدانم.. از اسلام آمریکایی متنفر و منزجرم.. راه فقط یکیست. خوشحالم که با تمام آلودگی ها و بدیهایم از دیدن و پیمودن این راه محروم نشدم. الحمدلله رب العالمین.

خوشم که نام حسینم ز لب نیافتاده    یگانه پشت و پناهی که داشتم، دارم..

/ 11 نظر / 61 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رها صادقی

سلام این پست، پست قبلی و قبلی اش پر از دلشوره ان. و البته جمله ی آخر این پست حالم را خوب می کند. هوای تازیه می وزد دز هجاهایش.

شمیم

دکتر؟ چیه این حرفا؟ جایی اگه هست تنها نه! تک خوری نه.بقیه هم بگو مهمون بشن. لااقل معلوم کنید چی شده. زیارت اگه میری به قدر همون یه جواب سلام التماس می کنم دعامون کنی.دعام کنی. سلامت بر می گردی ان شاءالله .گیرم به کام نهنگ رفته باشی.به خدا می سپاریمت. فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.

مریم

مرا عهدیست با جانان...

و الیل

باور کنید آپ کردن این وبلاگ هم در زمره ی همان عهد هست دکتر..

زهرا

سلام دکتر به مناسبت روز تولد حاج احمد یه ختم جوشن کبیر داریم شرکت می کنین تو این ختم که یه هدیه روز تولدشون تقدیم کنیم ؟

مریم

من خدا را دارم … کوله بارم بر دوش، سفری می باید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هر کجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم

والیل

دکتر خوش به سعادتت..اونجا یاد همه ی دوستانت-که دوستت دارند-باش.

سلام

شما پست هاتون نزدیک به هم بوده اما از روزی که ما وب شما رو یافتیم دیگه خبری نیست

سفیر

با سلام منتظر حضور سبزتان در سفیر هستیم . حتما سر بزنید . . . . . . . . . . . www.safiretadbir.blog.ir .

مریم

ما را به دعا کاش نسازند فراموش رندان سحر خیز که صاحب نفسانند