به نماز صبح و شبت سلام! و به نور در نَسَبت سلام! وبه خال کنج لبت سلام...

 

حال غریبی دارد این غمشادی پنهان/ در ‌اشکخندِ شمع‌های نیمه شعبان‌ها

هر جمعه در شهری دعای ندبه می‌خوانیم/ تا یوسف گمگشته! باز آیی به کنعان‌ها

در خواب، چشمان تو را دیدند نرگس‌ها/ شوق گل روی تو را دارند گلدان‌ها

ای در صدای مهربانت حجتی کامل/ ای در نگاه روشنت اثبات برهان‌ها

هم نکته‌دان خلسه‌ی خال تو هندوها/ هم در هلال ابرویت حیران مسلمان‌ها

بیرون می آیی آخرش از پشت ابر اما/ باید کمی بارنده تر باشند باران ها...

شعر از آقای قاسم صرافان است،تمامش را اینجا بخوانید: (http://sarrafan.blogfa.com/post-114.aspx)

2. شهید محمد جهان‌آرا:
«من برای کسی وصیتی ندارم، می‌خواهم آنچه که بر این صفحه می‌نویسم به کسانی که این آزادی را حس نکردند و بر سر اموال این دنیا ملتی را، امتی را و جهانی را به نیستی و نابودی می‌کشانند همچون تیری این مطالب را بر سر آن‌ها فرود آورم. آن‌ها نعمت آزادی را درک نکردند چون در بند نبودند چون در کافه تریاهای پاریس و لندن و هامبورگ بودند. اماما! با حرکتت یک حرکت جدیدی را در تاریخ اسلام شروع کردی و آزادی مستضعفین جهان را تضمین کردی»
اینها را سعید جلیلی در سخنرانی اش خوانده است.. (http://rajanews.com/detail.asp?id=192352) آرزوهای ما ،امیدهایمان با دیدنش می آید جلوی چشممان.. خرداد را هیچوقت دوست نداشتم. از امام به بعد دوستش نداشتم.. حتی همانسالی که بچه ها بعد از شنیدن اخبار، اسمم را فریاد کشیده بودند و صدایشان تا وسط خیابان رفته بودهم خرداد نبود ..تیر بود.. یادت هست؟

3. نیوت گنگریچ، رئیس‌ مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به اظهارات چند تن از سناتورها که ادعای رهبری آمریکا بر جهان را داشتند، به انقلاب اسلامی در ایران و رهبری هوشمندانه امام و رهبر معظم انقلاب اشاره کرده و با تمسخر می‌گوید؛ «ایالات متحده چگونه ادعای رهبری جهان را دارد؟ با کشوری که در آن، دختران 12 ساله‌ باردار می‌شوند، 15 ساله‌ها همدیگر را می‌کشند، 17 ساله‌ها به ایدز مبتلا می‌شوند و 18ساله‌ها در حالی دیپلم می‌گیرند که به خوبی قادر به خواندن و نوشتن نیستند، هیچکس را نمی‌توان اداره کرد».
 
ایمانوئل والرشتاین، جامعه‌شناس بلندآوازه آمریکایی با نگرانی می‌گوید؛ «مانع اصلی پیش‌روی ما برای استقرار نظم جهانی- کدخدایی آمریکا!- دکترین ولایت ‌فقیه امام خمینی است... همه نظریه‌ها درگذر زمان کمرنگ و کهنه شده و به تاریخ می‌پیوندند، ولی نظریه ولایت ‌فقیه ]امام[خمینی هر روز پررنگ‌تر و سرزنده‌تر می‌شود و مسلمانان بسیاری را به خود جلب می‌کند.
یعنی باید بگویم اینهارا "حسین شریعتمداری" کیهان مان نوشته؟(

http://www.ammarname.ir/node/55226)

/ 0 نظر / 9 بازدید