"زخم صلح..."

یکی بیاید و قبل از اینکه چشمانش را ببندد و زبانش را بچرخاند، متن توافقنامه را یکبار بخواند و بگوید دقیقا یعنی چه که "سطح و ظرفیت غنی سازی و میزان ذخایر ایران برای دوره های زمانی مشخص، محدود خواهد شد (تعجب) و نطنز تنها مرکز غنی سازی ایران خواهد بودمنتظر. تحقیق و توسعه غنی سازی در ایران بر روی ماشین های سانتریفیوژ بر اساس یک جدول زمانی(یول!!!!) و سطح توافق شده(سوال)، انجام خواهد شد".

یعنی چه که "فوردو از یک سایت غنی سازی به یک مرکز هسته ای، فیزیک و فن آوری تبدیل خواهد گردید تعجبدر این مرکز همکاری بین المللی در حوزه های تحقیق و توسعه ی مورد توافق مورد تشویق قرار خواهد گرفت. مواد شکافت پذیر در فوردو نخواهد بود."(جانم؟!تعجب)

یعنی چه که "رآکتور تحقیقاتی پیشرفته آب سنگین در اراک با همکاری مشترک بین المللی بازطراحی و نوسازی(یا تخریب؟!!) خواهد شد به گونه ای که پلوتونیوم با قابلیت تسلیحاتی در آن تولید نگردد(!!). بازفرآوری صورت نخواهد گرفت و سوخت مصرف شده صادر خواهد گردید.(چرا !!!؟؟؟سوال)
آژانس بین المللی انرژی اتمی از فن آوری های مدرن نظارتی (!!!) استفاده خواهد کرد و از دسترسی های توافق شده بیشتری (تعجببفرما تو دم در بده!!) از جمله به منظور روشن کردن موضوعات گذشته و حال برخوردار خواهد شد.(موضوعات گذشته و حال شامل ترور دانشمندان هسته ای هم میشه؟!!)
 
اتحادیه اروپایی، اعمال تحریم های اقتصادی و مالی مرتبط با هسته ای خود را خاتمه خواهد داد ( بزار دستت رو ماچ کنن سبز) و ایالات متحده نیز اجرای تحریم های مالی و اقتصادی ثانویه (!!)مرتبط با هسته ای را، همزمان با اجرای تعهدات عمده هسته ای ایران به نحوی که توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی راستی آزمایی شود، متوقف خواهد کرد." (خمیازه!منت به سر ما! اینهمه بزن و بگیر و بکوب برای تحریم های ثانویه!! دوز نرمش قهرمانانه بالاست دلاوران!خداییش ازین کلمه ی راستی آزمایی حالم دیگه به هم میخوره، ببین ما چه خاک برسر شدیم که آمریکا میخواد دولت راستگویان رو راستی آزمایی کنه!سبز)
 
"یک قطعنامه جدید شورای امنیت سازمان ملل متحد صادر خواهد شد که در آن برجامتائید شده، کلیه قطعنامه های قبلی مرتبط با موضوع هسته ای لغو خواهد گردید وبرخیتدابیر محدودیت ساز مشخص(!!!!؟؟؟تعجب)، را برای یک دوره زمانی مورد توافق، لحاظ خواهد کرد."

 پ ن1: اگر وزرای 5+1 بعلاوه محافظ هایشان + کارکنان و خدمتکاران هتل لوکس محل اقامت آقایان+ اراذل لوزان جملگی یک کتک مفصل به تیم مذاکره کننده ایرانی میزدند هم امضای همچین توافقی میسر نبود! بود؟!

پ ن2: خداوندگارا خودت ما را حفظ کن و شر دوستان نادان و دشمنان دانایمان را به خودشان برگردان. ما به جز تو کسی را نداریم. نعم المولی و نعم النصیر..

پ ن3:متن توافق با جزییات بیشتر:  http://www.rajanews.com/news/206828 http://rajanews.com/news/206770

/ 28 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود به نویسنده

قصد بحث ندارم. به خاطر پاراگراف آخری که نوشته بودم از شما عذرخواهی می کنم. چون لحنش تند بود. متاسفانه بلد نیستم خوب حرف بزنم.

درختان میوه به جای درختان غیرمثمر

اولا - بحث درختان میوه به جای مثمر اصلا منظور خودمان نیست بلکه برای فرهنگ سازی کاشت درختان میوه در فضاهای سبز و چنگلکاری ها به حای درختان بیثمر وارداتی مهاجم آلوده کننده هوا و شور کننده آب مثل کاج، اوکالیپتوس، کهور، کنوکارپوس، عرعر، اقاقیا و.... و نیز کاشت گیاهان مفید به جای چمن وارداتی مخرب و مهاجم است دوم- در بحث گیاه و درخت «میوه» دو معنا دارد: دو کاربرد دارد - در مبحث تولید مثل گیاهان (درخت و گیاه) هر درخت و گیاهی «میوه» دارد چه حنظل باشد یا خرما باشد اما به همه آنها درختان میوه گفته نی شود - «درختان میوه» بدون قید در تمام زبانها هیچگاه حنظل را در بر نمی گیرد بلکه در فارسی «درختان میوه« ، درختان «بارده» «درختان با ثمر»، «درختان مثمر» و در عربی «الاشجار الفاکهة» ، «الاشجار المثمرة» در مقابل «درختان بی ثمر» ، «درختان غیر مثمر» ، «درختان بی بار»، «درختان بی بر» و «الاشجار الغیر مثمرة» پس فقط منظ.ور از درختان میوه درختانی هستند که میوه خوراکی دارند و نه تنها حنظل را شامل

درختان میوه به جای درختان غیرمثمر

اعتقاد به ولایت فقیه در راستای ولایت خداوند تبارک و تعالی است هنالک الولایة لله الحق فقط خداوند دارای ولایت است اما پیامبران و امامان علیهم السلام با نصب خاص از طرف خداوند ولایت دارند و ولی فقیه هم از طرف خداوند به نصب عام ولایت دارد فرق ما با سنی ها این است که ولی فقیه از طرف امامان نصب شده اند لذا در روایت به این مضمون امده که امامان بر فقها (راویان حدیث) حجت هستند و آنها هم بر مردم حجت هستند اما سنی ها به نصب عام و خاص اعتقاد ندارند لذا هر کسی با کودتا و قهر و غلبه یا هر روش غیر مشروعی حاکم شد اطاعتش واجب است!!! و یکی اینکه در نظریه ولایت فقیه فقیه باید عالم و عادل باشد اما در اعتقادات سنی ها حاکم هرچند ظالم و فاسق و فاجر و شرابخوار و بدترش هم باشد اطاعتش واجب است و حتی نفرین بر او جایز نیست!!!! پس ولایت فقیه با اعتقاد سنی ها دو فرق دارد اول در مشروعیت و نصب از طرف خداوند دوم در صفات که باید فقیه عالم و عادل باشد اما شاهانی که خود را ظل الله نامیدند ادعای بدون دلیل است خداوند که با امر مبارزه با ظاغوت کره چگونه طاغوت می تواند ظل الله باشد چگونه فاسق و فاجر و ظالم می تواند ظل الله باشد؟

چرا فقط بیثمر وارداتی مخرب محیط زیست می کارند؟

پس بار دیگر می گویم نوشتن درختان میوه به جای بیثمر مظنور خودمان نیستیم که شما بفرمایید تکبر کردیم یا نکردیم شما هم بهتر است ابتدا منظور افراد را خوب متوجه شوید بعد قضاوت فرمایید طرح جامع و قابل اجرا برای اقتصاد، رفع تحریمها که نجات محیط زیست و باعث حل بحران ریزگردها و آلوگی هوا هم هست متأسفانه یک قرن با تفکری خطرناک در دنیا مسئولین منابع طبیعی و سازمان پارکها و... در فضاهای سبز و جنگلکاریهای درختان میوه نمی کارند و به بهانه زیبایی منظر داخل شهرها و به بهانه مبارزه با بیابان زایی خارج شهرها فقط درختان بیثمر وارداتی می کارند! آنهم نه درختان بیثمر وارداتی کم ضرر و بی ضرر بلکه پر ضررترین و مخرب ترین و مهاجم ترین درختان بیثمر وارداتی را همه جا با پول ملت ها می کارند. به جای ایجاد جنگل، جنگل نمای تخریب کننده جنگل و مرتع و باغ و مزرعه ایجاد می کنند درختان حساسیت زای بیماریزایی که مانع تشکیل ابر و بارش شده و باعث تخریب محیط زیست می شوند، و با ده ها عملکرد منفی هوا را به شدت آلوده می کنند و ریزگرد های وحشتناک تولید می کنند و باعث گرمایش کره زمین می شوند. همچنین سبزیجات، گیاهان مرتعی، گیاهان دارویی و معطر کاشته نمی شود

mina

برادران من بذارید راحتتون کنم دین چیزیست ساخته و پرداخته دست بشر! و علت بدبختی مردم هر بلاد فکر غلطی هست که دارن! خدا یه پیام به 1400 پیامبر داد اما مردم کتاب درست کردند و هزار تبصره گذاشتن و صد جور حرف رو چرخوندند و گفتن از خداست و بخاطرش برادر کشی کردند و خونها ریختند ! باور میکنید؟ مسلمونها مسیحیها رو کشتن و گفتن خدای ما درست گفته و مسیحیها هم یهودیها رو کشتن و گفتن خدای ما درست گفته! حالا هم شیعه و سنی به جون هم افتادن خجالت بکشید از عقل خودتون! یعنی عقل ندارید که فکر کنید 1000 سال پیش یکی ممکنه دروغ ساخته باشه و به خدا نسبت داده باشه؟ مگه خدا بیکاره بیاد داستان سرایی کنه و یه کتاب به اون بزرگی رو بگه؟

mina

اینا همه رو از کجا خوندی؟ همون قران نوشته ما حفظش میکنیم! برادر من بنده قران رو 30 بار خوندم و تحقیق هم بسیار کردم ! یه زمانی مذهبی دو آتشه بودم که به دوستی گفتم خدا خودش در قران گفته! با لحن خاصی گفت : خدا به کی گفته؟! این چرت و پرتها رو باور نکن! بعد دوست دیگری گفت : اگر کتاب تاریخ طبری رو که آخوندا بهش استناد میکنند بخونی کافر میشی! وقتی تحقیق و تفکر کردم فهمیدم ما با باور کردن قران چقدر از خدا دور شدیم.

یک دوست

دوستت دارم دکتر!

mina

برادر من اگر میدونستید که شما به چیزی اعتقاد دارید که تو مغزتون فرو کردن نه چیزی که خودتون بهش رسیدین! پس فرقی با بت پرستهای جاهلیت ندارید چون اونا هم بدون تحقیق و تفکر به ایمانشون اصرار میکردن برادر من! بیش ار هر انسانی هدایت شدم و این هدایت رو از جان و دل میخواستم مردم ایران گول شستشوی مغزی اروپاییان رو خوردند که با فکر غلطی که دارن خودشون رو نابود کنند و مغزهاشون رو فراری بدن امیدوارم خدا راه راست رو بهت نشون بده و دست دروغگویان رو برات باز کنه و نور عشق حقیقی به خدا رو نه پرستش بندگان خدا از قبیل محمد وعلی و خمینی و...

مجاااز

می گم مینا جان! اگه جمیع کتابهایی که از خدا گفته ند، دروغ گفته ند، پس اصلا شما ایده ی «وجود خود خدا» رو از کجا آوردی؟!

مجاااز

عنوانی که گذاشتید آدم را یاد امام حسن می اندزاد...زخم صلح... یک چیزیکی نوشته م بعد از مدتها سکوت...حرفم نمی آمد!